Terenska nastava u Zagrebu

Planirani jednodnevni put u Zagreb odrzat će se 6. 12. (subota) s polaskom u 7 sati. Povratak prema dogovoru u večernjim satima. Odjel osigurava prijevoz. Studenti, eventualno, ulaznicu za jednu

od izložbi. Da bi se osiguralo prisustvo na terenskoj nastavi studenti uplaćuju akontaciju od 50 kn, koja se vraća na dan polaska. Studenti se upisuju na listu punim imenom i prezimenom, uz

navodenje godine studija ili apsolventskog statusa.

Planiran je posjet ljedećim izložbama:

Normandija- rađanje impresionizma (Klovićevi dvori); Guercino - Svjetlo baroka (MUO); Joan Miro miro - Remek djela iz Fundacije Maeght (Umjetnički paviljon); Julije Knifer - Bez kompromisa (MSU).

UPLATA AKONTACIJE VRŠI SE U TAJNIŠTVU ODJELA ZA POVIJEST UMJETNOSTI, U SRIJEDU 3. PROSINCA I ČETVRTAK, 4. PROSINCA. STUDENTI SE MOLE DA DONESU TOČAN IZNOS OD 50,00kn. U AUTOBUSU IMA 46 SJEDEĆIH MJESTA ZA STUDENTE, A MJESTO SE OSIGURAVA UPLATOM.