3. bienalle hrvatske mlade fotografije

Projekt je nastao od strane studenata Odjela za povijest umjetnosti Sveučilišta u Zadru, koji ove godine u suradnji s Muzejom antičkog stakla i Galerijom umjetnina Narodnog muzeja Zadar organiziraju fotografsku izložbu s ciljem afirmacije mladih hrvatskih fotografa, profesionalaca i amatera, te željom za promicanjem kvalitete nacionalne fotografske umjetnosti.

Nakon dva stručna žirija izabiru se najbolje od pristiglih fotografija, koje će potom biti izložene u prostorijama Muzeja antičkog stakla Zadar u razdoblju od 10. - 24. studenog 2016.

Sva su pravila unaprijed određena Pravilnikom o tijeku i održavanju manifestacije dostupnim na službenoj Internet stranici manifestacije - 3biennale.wix.com/3biennalehmf

Više o nama zainteresirani mogu svakodnevno pratiti putem web i facebook stranice:

3biennale.wix.com/3biennalehmf

facebook.com/biennalehmf