Erasmus+ Days

Ured za međunarodnu suradnju

16. listopada 2024. u 10 sati organiziramo Panel: zašto se bojiš Erasmusa? (Panel: Why are you afraid of Erasmus?) namijenjen svim zainteresiranim studentima s naglaskom na studente prve godine. Panel se temelji na anketi provedenoj među studentima Sveučilišta u Zadru u lipnju 2024. godine, s ciljem otkrivanja razloga (uglavnom strahova) zašto se studenti u većem broju ne prijavljuju za Erasmus. Panel će uključivati paneliste različitih profila: psihologinju iz Savjetovališta za studente, dva koordinatora odjela zadužena za akademsku stranu mobilnosti studenata, dva bivša Erasmus+ studenta i Erasmus+ koordinatoricu Sveučilišta u Zadru kao moderatora.

Mjesto događanja: Code Hub, stari Studentski dom, Ul. dr. Franje Tuđmana 24d

Broj mjesta je ograničen, a svoje mjesto možete rezervirat ispunjavanjem obrasca na poveznici u nastavku:

Također, u suradnji s Kino zonom, prikazivat će se film Španjolski apartman .

Vrijeme događanja: 16.listopada 2024. u 18 sati

Mjesto događanja: Polivalentna dvorana - Providurova palača