POZIV NA NATJEČAJ ZA IZLOŽBU STUDENTSKE FOTOGRAFIJE

Drage kolegice i kolege,

Pozivamo vas da se prijavite na natječaj za izložbu studentske fotografije! Cilj ove izložbe je prikazati kako studenti i studentice povijesti umjetnosti doživljavaju baštinu o kojoj uče. Važan dio toga su i terenske nastave koje za cilj imaju pojačati doživljaj naučenog, stoga su i više nego dobrodošle fotografije snimljene s istih. Što trebate učiniti?

· Pošaljite do 10 fotografija: fotografije mogu prikazivati umjetnine, dijelove grada, arhitekture ili zajedničke trenutke s kolegama.

Važno je napomenuti:

· Posebno su dobrodošle fotografije s terenskih nastava u Rimu, Parizu, Firenci, Kotoru i drugim sličnim lokacijama, ali nije nužno da fotografije budu isključivo s tih destinacija.

Rok za prijavu:

· Fotografije trebate poslati najkasnije do 30. rujna.

Kako se prijaviti?

· Fotografije možete poslati putem e-maila na adresu roberta.tomicic@gmail.com, uz naslov „Natječaj za studentsku fotografiju“.

· U e-mailu navedite svoje ime, prezime i mjesto na kojem su fotografije snimljene te što one prikazuju.

Najbolje fotografije bit će izabrane za izložbu, a vaša kreativnost i vizija kulturne baštine bit će prikazane široj publici!

Veselimo se vašim prijavama!