Prijem studenata prve godine preddiplomskih studija

Prijem studenata prve godine preddiplomskih studija održat će se u ponedjeljak, 3. listopada 2022. prema sljedećem rasporedu:

• susret rektorice Sveučilišta u Zadru i studenata prve godine preddiplomskih i integriranih preddiplomskih studija:

a) u 9:00 sati susret sa studentima prve godine jednopredmetnih studija i prve godine integriranog preddiplomskog i diplomskog učiteljskog studija u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, Svečana dvorana, 2. kat)

b) u 10:00 sati susret sa studentima prve godine dvopredmetnih studija i integriranog preddiplomskog i diplomskog učiteljskog studija (Obala Petra Krešimira IV. br. 2, Svečana dvorana, 2. kat)

• susret pročelnika odjela i studenata prve godine jednopredmetnih preddiplomskih studija i integriranih studija održat će se na matičnim odjelima, u 10.45 sati;
  • susret pročelnika odjela i studenata prve godine dvopredmetnih preddiplomskih studija održat će na matičnim odjelima u 10.45 i 11.45 sati (studenti sami odabiru termin za prvi, odnosno drugi studij).

Nastava za studente preddiplomskih i integriranih studija te studente druge godine diplomskih studija počinje u utorak, 4. listopada 2022. godine.

Nastava za studente prve godine diplomskih studija počinje u ponedjeljak, 10. listopada 2022. godine.