Susret sa studentima prve godine i početak nastave u akad. god. 2023.- 2024.

Susret sa studentima prve godine

Susreti sa studentima prve godine prijediplomskih studija i prve godine integriranih prijediplomskih i diplomskih studija održati će se u utorak, 3. listopada 2023. prema sljedećem rasporedu:

- susret rektora Sveučilišta u Zadru i studenata prve godine prijediplomskih i integriranih prijediplomskih i diplomskih studija:

u 9:oo sati susret sa studentima prve godine jednopredmetnih studija u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, 2.kat);

u 1o:oo sati susret sa studentima prve godine dvopredmetnih studija u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, 2.kat);

- susret pročelnice i studenata na Odjelu za povijest umjetnosti:

10.45 sati susret sa studentima prve godine jednopredmetnog prijediplomskog studija

u 10:45 i 11:45 sati susret sa studentima prve godine dvopredmetnog prijediplomskog studija (studenti sami odabiru termin za prvi, odnosno drugi studij).

Početak nastave

Nastava za studente prijediplomskih i integriranih studija te studente druge godine diplomskih studija počinje u utorak, 3. listopada 2023. godine.

Nastava za studente prve godine diplomskih studija počinje u ponedjeljak, 9. listopada 2023. godine.