Utemeljenje Alumni kluba Sveučilišta u Zadru

Inicijativni odbor za utemeljenje Alumni kluba Sveučilišta u Zadru, poziva na osnivačku sjednicu diplomirane studente Sveučilišta u Zadru, te diplomirane studente njegovih pravnih prednika Filozofskog fakulteta u Zadru, Pedagoške akademije u Zadru i Visoke učiteljske škole u Zadru. Osnivačka sjednica održat će se u utorak, 10. lipnja 2014. u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru, s početkom u 12 sati (Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2).
Pružimo potporu razvoju Sveučilišta u Zadru, na način da se čvršće povežemo i organiziramo, promovirajmo i unaprijeđujmo djelatnosti Sveučilišta u Zadru, dajmo zajedničku potporu razvoju znanstvene, stručne i praktične aktivnosti članova poniklih na našoj instituciji.