Terenska nastava u Veneciji

Prema ranijim najavama planiramo terensku nastavu u Veneciji pod vodstvom dr. Vinka Srhoj, krajem mjeseca listopada ili u prvom tjednu studenog, s ciljem posjeta 56. Bijenalu, najstarijoj i najvećoj izložbi suvremene umjetnosti, te kolekciji Peggy Guggenheim. Posjet izložbi i kolekciji planiran je u dvodnevnom trajanju (jedno noćenje). Troškovi putovanja po studentu/ici iznose oko 600,00 kn s noćenjem u Mestrama, (smještaj je organiziran u više krevetnim sobama). Procjena troškova putovanja napravljena je na bazi od 40-45 zainteresiranih studenata. Ulaznice u iznosu od 23 eura po studentu/ici pokrile bi se iz sredstava Odjela.

Molimo zainteresirane da na listu koja se nalazi na oglasnoj ploči Odjela za povijest umjetnosti upišu svoja imena navodeći godinu studija ili apsolventski status.