Obavijest o terenskoj nastavi u Zagrebu

Jednodnevna terenska nastava u Zagrebu za studente/ice svih godina studija povijesti umjetnosti, održat će se 10. 11. 2018. (subota) s polaskom u 8 sati ispred zgrade „Lipotica“ u Jazinama. Povratak je prema dogovoru u popodnevnim satima.
Planiran je posjet sljedećim izložbama:
•    "Vlaho Bukovac – Alexandre Cabanel: povijesni susret učenika i učitelja", Umjetnički paviljon
•    "Potraga za stvarnošću – Jadranka Fatur i hiperrealno", Muzej suvremene umjetnosti
Prijevoz i ulaznice za izložbe za studente/ice su besplatni. Studenti se prijavljuju e-mailom na adresu marbasic@unizd.hr s punim imenom i prezimenom, uz navođenje godine studija. Lista je preliminarna, a da bi se osiguralo prisustvo na terenskoj nastavi studenti/ice uplaćuju akontaciju u tajništvu Odjela u iznosu od 50 kn, koja se vraća na dan polaska, i konačna su potvrda polaska na terensku nastavu. Uplate se vrše u tajništvu Odjela od petka 2. studenog do utorka 6. studenog.